כרטיסים להופעה של
מארק אליהו טריו אלקטרו – אקוסטי

הכישרון הענק מגיע עם הקמנצ'ה שלו להופעה מהפנטת

חמישי
28.11.19
באוקטובר
ברל'ה - קיבוץ להבות חביבה
תחילת מופע: 22:00
לחצו להופעות נוספות של מארק אליהו

על ההופעה של מארק אליהו טריו אלקטרו – אקוסטי

במסדרונות עולם המוזיקה שומעים בתדירות הולכת וגוברת את השם מארק אליהו בשנים האחרונות. תחילה, כאמן אנונימי המנגן מוזיקה יוצאת דופן וככל שהזמן עובר שמו עולה יותר בתור מוזיקאי מהמוכשרים שפרצו פה.
מארק הוא סוג אחר של מוזיקאי. בנו של המלחין והמוזיקאי פרץ אליהו, גדל בבית מוזיקלי במלוא מובן המילה: המוזיקה היא העבודה, האהבה, הלימודים והפרנסה. מוזיקה היא הכל. מארק ינק ונשם מוסיקה כאורח חיים, וכבר בגיל צעיר מאוד (16) החל את מסעותיו ברחבי העולם לחקר המוזיקה במפגשים עם מוזיקאים ומאסטרים מסביב לעולם. השליטה של מארק בקמנצ’ה שלו שנבנה לפני 150 שנה הפכה לשם דבר. הסאונד המיוחד של הכלי המרתק, בעל האקוסטיקה יוצאת הדופן, נישא למרחוק, ומזה שנים שמארק מוזמן להופיע איתו על במות נכבדות בארץ ובחו”ל.
במופע הדואו המלווה את האלבום החדש, “דרכים”, חובר מארק לפסנתרן המוערך אלדד ציטרין והכימיה, ההקשבה והסקרנות ההדדית ביניהם, מרחיבה את המנעד המוזיקלי של כל אחד מהם ויוצרת צליל חדש מרתק. מארק אליהו - קמנצ’ה ובגלמה. אמן אורח: אלדד ציטרין - פסנתר וקלידים.
מן הביקורות: “צליל הקמנצ’ה של מארק נשמע כמו כלי מיתר אבל גם כמו כלי נשיפה; הוא נשלח מהאצבעות, אבל התחושה היא שהוא נובע גם מתוך עומק הגוף" בן שלו (הארץ)
“מארק אליהו באמת מנווט באטלס רחב ועתיק, שיוצא מאזור מרכז אסיה, עובר לקווקז, לפרס, למזרח התיכון, לאוטונומיות יהודיות, ערביות, מיסטיות, וגם חולף על פני הרמוניות מערביות ומעודכנות” עמיחי חסון (מעריב).
“מארק אליהו יוצר מוסיקה חוצת תרבויות (Cross Culture), אל זמנית, אל-דתית, למרות היותה נטועה בקרקעה היהודית. אין בה גרגר אבק של התמסחרות, מרתקת בשימושים שהיא עושה במסורת כדי לייצר צליל חדש” - יוסי חרסונסקי

צפו בטריילר

כרטיסים להופעות נוספות
eco99fm Radio Music רדיו מוזיקה
רח' גלגלי הפלדה 11, הרצליה
טלפון: 09-9513513
פקס: 09-9513555
ת.ד. 12066 הרצליה, 46722
radio@eco99.fm
https://www.facebook.com/eco99fm/ https://www.youtube.com/user/eco99fm https://instagram.com/eco99fm/ http://sport1.maariv.co.il/ https://www.maariv.co.il/
 
 
app store google play