כרטיסים להופעה של
סוויד SUEDE בלייב פארק ראשל"צ

להקת הבריטפופ הענקית סוויד SUEDE חוזרת לישראל!

ההופעה כבר התקיימה, אבל אתם מוזמנים לרכוש כרטיסים להופעות אחרות כאן

על ההופעה של סוויד SUEDE בלייב פארק ראשל"צ

סוויד Suede חוזרים להופעה אחת אחת בישראל בלייב פארק ראשון לציון!סוויד (Suede) ידועה כלהקת הופעות משובחת מביאה את הקהל לטרוף ומצויידת בסטליסט להיטים משובח, סאונד גיטרות יוצא דופן והופעה בלתי מתפשרת של סולנה הטווסי והכריזמטי ברט אנדרסון! זה לא יהיה ביקורה הראשון של סוויד בישראל, הלהקה הופיעה פה מספר פעמים החל משנות ה-90 ומאז היא מטפחת את הקשר המיוחד שלה עם הקהל הגדול והאוהד בישראל.

כרטיסים להופעה של סוויד בישראל בלייב פארק ראשון לציון כחלק מסיבוב ההופעות האירופי ל-The Blue Hour יחלו במחיר 299סוויד היא להקת רוק בריטית מלונדון שקמה ב1989 עלי ידי ברנרד בטלר, ברט אנדרסון, מאט אוסמן וסיימון גילברט 1989. הלהקה קיבלה פרסום עוד טרם הוציאה את אלבום הבכורה שלה במגזיני המוזיקה המובילים בבריטניה דבר שהוביל לחתימה על חוזה הקלטות. בשנת 1993 הוציאה הלהקה את אלבום הבכורה המצליח שלה ואחת מאלבומי הניינטיז הגדולים ביותר עם שירים כמו "The Drowners", "Metal Mickey", "Animal Nitrate" ו-"So Young" . האלבום זכה להכרה כשהגיע לראש מצעד המכירות וגם קיבל את פרס מרקורי (הגראמי הבריטי).

אבל עם הצלחה הגיע גם המשבר שבו החליט הגיטריסט ברנרד באטלר לעזוב אותה ואת מקומו תפס הגיטריסט ריצ'רד אוקס שמנגן בלהקה עד היום. בשנת 1996 הוציאה הלהקה את האלבום Coming Up ממנו יצאו שניים מהלהיטים הכי גדולים של שנות ה90 "Beautiful Ones" ו- "Trash". בעיקבות ההצלחה סולן הלהקה ברט אנדרסון החל להסתגר ולקח כיוון אמנותי מופנם וניסיוני כדי להתרחק מהמיינסטרים, דבר שהוביל למתחים בתוך הלהקה שהחליטה להתפרק בשנת 2003 לאחר שאלבומה "A New Morning" כשל מסחרית.

בשנת 2010 התאחדה הלהקה להופעת צדקה מוצלחת ביותר שהובילו לסיבוב הופעות מוצלח במיוחד שבסופו הוציאה הלהקה את אחד מאלבומי הקאמבק הטובים שיצאו בעשור הנוכחי Bloodsports. בימים אלה גם רואה אור סרט דוקומנטרי מוזיקלי חדש "Suede: The Insatiable Ones" שעוקב אחרי תהליך היצירה של הלהקה ופוטנציאל ההשמדה העצמית המרחף מעליה כל הזמן. לישראל מגיעה הלהקה בחלק מסיבוב ההופעות לקידום אלבומה השמיני . "The Blue Hour" את ההודעה על הגעתה נחשף ברט אנדרסון בעצמו בנשף רוק האחרון בלייב פארק בראשון לציון על הבמה ביחד עם אביב גפן.

צפו בטריילר

כרטיסים להופעות נוספות
eco99fm Radio Music רדיו מוזיקה
רח' גלגלי הפלדה 11, הרצליה
טלפון: 09-9513513
פקס: 09-9513555
ת.ד. 12066 הרצליה, 46722
radio@eco99.fm
https://www.facebook.com/eco99fm/ https://www.youtube.com/user/eco99fm https://instagram.com/eco99fm/ http://sport1.maariv.co.il/ https://www.maariv.co.il/
 
 
app store google play