כרטיסים להופעה של
מירי מסיקה בלייב פארק ראשל"צ

מארחת את קרן פלס

ההופעה כבר התקיימה, אבל אתם מוזמנים לרכוש כרטיסים להופעות אחרות כאן
לחצו להופעות נוספות של מירי מסיקה

על ההופעה של מירי מסיקה בלייב פארק ראשל"צ

מירי מסיקה בסיבוב הופעות חדש ברחבי הארץ ובעיצומו היא מגיעה להופעה חגיגית ומיוחדת בלייב פארק בראשל"צ ב 24.8 שם תארח את קרן פלס ויחד על הבמה יבצעו שירים שכתבה לה קרן בתחילת הדרך.

בהופעה תבצע מירי את הלהיטים מכל אלבומיה לצד שירים נוספים אותם היא מבצעת בסגנונות ובשפות שונות- ערבית, ספרדית ועברית כמובן. בין השירים במופע: מפחד עלייך, אוקיינוס, מלך, באה אליכם, לשם, זהרה, אף אחת, עכשיו אתה חוזר בחזרה, ממי, תשים תשים, אינת'י עומרי, ועוד רבים וטובים בעיבודים חדשים, בסאונד ותאורה ייחודים ובהופעה עוצמתית ומרגשת.

מסיקה, פרצה ב-2005 לתודעתנו עם אלבומה הראשון "מירי מסיקה", זכתה באותה שנה בפריצת השנה גם ברשת ג' וגם בגלגלצ, והוסיפה גם את זמרת השנה של גלגלצ לרפרטואר שלה באותה שנה וחתמה שנה חלומית. מאז, הספיקה לשיר את התקווה בטקס הדלקת המשואות ביום העצמאות ה-61, ולשתף פעולה עם רמי דנון ביום העצמאות ה-68. בנוסף, זכתה באינספור תארים מתחנות הרדיו השונות במרוצת השנים.


מירי מסיקה - קרא עוד על האמן

צפו בטריילר

כרטיסים להופעות נוספות
eco99fm Radio Music רדיו מוזיקה
רח' גלגלי הפלדה 11, הרצליה
טלפון: 09-9513513
פקס: 09-9513555
ת.ד. 12066 הרצליה, 46722
radio@eco99.fm
https://www.facebook.com/eco99fm/ https://www.youtube.com/user/eco99fm https://instagram.com/eco99fm/ http://sport1.maariv.co.il/ https://www.maariv.co.il/
 
 
app store google play