כרטיסים להופעה של
ניקוס ורטיס מארח את איתי לוי

ניקוס ורטיס בהופעה עם אורח מיוחד איתי לוי

ההופעה כבר התקיימה, אבל אתם מוזמנים לרכוש כרטיסים להופעות אחרות כאן
לחצו להופעות נוספות של ניקוס ורטיס

על ההופעה של ניקוס ורטיס מארח את איתי לויהכוכב הענק של הזמר היווני ניקוס ורטיס חוזר לישראל להופעה אחת יחידה בחודש ספטמבר באגם דימונה. בהופעה יארח את המוזיקאי והזמר איתי לוי. מהרו להזמין כרטיסים.ניקוס ורטיס מגיע לישראל לאחר שכבש את כל מצעדי השירים במדינתו והופעות בכל רחבי הגלובוס. בעקבות הצלחתו נוצר הקשר עם ישראל כעם שאוהב מוזיקה ים תיכונית, פולקלור ומסיבות טברנה כך שבשנת 2011 מצא את עצמו ורטיס משתף פעולה עם הזמרת שרית חדד שאיתה ביצע את הדואט "משחק החיים". בשנת 2014 חבר להופעות משותפות ביחד עםשרית חדד ואייל גולן באצטדיון בלומפילד שם ביצע את מיטב שיריו ודואטים משותפים, וגם שיתף פעולה גם עם הזמר שלומי שבת ואירח את עידן רייכל.

רבים מהלהיטים של הזמר האהוד זכו לגרסאות בעברית ע"י זמרים ישראלים לדוגמא: "זה אני" ו-"כשאת איתו"ע"י אייל גולן, "פעם בחיים" של מושיק עפיה ושלמי סרנגה, "כאן בלעדיך" של מאור אדרי, "מאריפוסה" של שלומי שבת, "אין דבר כזה" של הצמד סטלוס ואורן חן ו-"אם תחכי לי" של פאר טסי.

צפו בטריילר

כרטיסים להופעות נוספות
eco99fm Radio Music רדיו מוזיקה
רח' גלגלי הפלדה 11, הרצליה
טלפון: 09-9513513
פקס: 09-9513555
ת.ד. 12066 הרצליה, 46722
radio@eco99.fm
https://www.facebook.com/eco99fm/ https://www.youtube.com/user/eco99fm https://instagram.com/eco99fm/ http://sport1.maariv.co.il/ https://www.maariv.co.il/
 
 
app store google play