כרטיסים להופעה של
אסף אמדורסקי בהיכל התרבות ת"א

הופעה מיוחדת לרגל 20 שנה לאלבום המופת "מנועים שקטים".

רביעי
27.11.19
באוקטובר
היכל התרבות ת"א ע"ש צ'ארלס ברונפמן
תחילת מופע: 21:00
לחצו להופעות נוספות של אסף אמדורסקי

על ההופעה של אסף אמדורסקי בהיכל התרבות ת"א

השנה היא 1999, רגע לפני סופו של עשור סוער - תרבותית, פוליטית וחברתית, בניתוק מוחלט מהמציאות המורכבת של אותם ימים, רואה אור האלבום שהדהד אותה, אולי באופן הכנה ביותר. מנועים שקטים, אלבומו השלישי של אסף אמדורסקי סינתז באופן מושלם בין רוקנרול הגיטרות שהביא מבית להרפתקה אלקטרונית חדשנית ומסעירה.

בתהליך חיפוש והעמקה, לאורך שלוש שנות בישול איטי, אמדורסקי ושותפיו לאלבום, רונן בר חורין, יובל אורי, מושיק קופ ואוהד קוסקי, נודדים בין אולפנים בתל אביב, מחפשים את המינון המושלם בין סאונד חם ומרגש לאמירה חדת תוקף. במהלך ההקלטות מגייס אמדורסקי את המוזיקאים אביתר בנאי, קרני פוסטל, אבישי כהן החצוצרן, חיים לרוז, רונן סאבו, יהלי סובול, סיון שביט, אפרת בן צור, שושן, זיו מטושקה ואחרים, בניסיון להרחיב את גבולות היצירה. חלק גדול מהשירים נכתב ומולחן בזמן ההקלטות.

עם להיטים נצחיים כמו "15 דקות", "רוך וקושי", "חלום כהה", "במערבולת", "כוכב" ועוד, זכה האלבום האייקוני לביקורות מהללות ולמכירות שזיכו את אמדורסקי באלבום הזהב הראשון שלו. ׳מנועים שקטים׳ מככב מאז במצעדי האלבומים החשובים ושומר על מעמדו כאלבום חובה לכל חובבי המוזיקה בישראל.

סיבוב ההופעות עם צאת האלבום, הציב סטנדרט אמנותי והפקתי חדש: אלקטרוניקה חיה, מיצגי וידאו מקוריים של נירית פלד, גיטרות מתפרצות (אוהד קוסקי שיתארח במופע) וביטים שלא התיישנו מאז לרגע.

--------------------------- אסף אמדורסקי הוא מהאמנים הכישרוניים והוורסטיליים שצמחו כאן. לאורך שלושה עשורים של עשייה בלתי מתפשרת ויצירה מוערכת, חותמו ניכר באינספור יצירות מוזיקליות חשובות, שלו ושל אחרים. כשבאמתחתו 7 אלבומי סולו ועשרות אלבומים שהיה שותף ליצירתם, אמדורסקי ממשיך לחדש ולמתוח גבולות. הופעותיו הייחודיות מהוות את חוד החנית היצירתי בישראל ותמיד מציעות חוויה עוצמתית, עמוקה ובלתי נשכחת.

צפו בטריילר

כרטיסים להופעות נוספות
eco99fm Radio Music רדיו מוזיקה
רח' גלגלי הפלדה 11, הרצליה
טלפון: 09-9513513
פקס: 09-9513555
ת.ד. 12066 הרצליה, 46722
radio@eco99.fm
https://www.facebook.com/eco99fm/ https://www.youtube.com/user/eco99fm https://instagram.com/eco99fm/ http://sport1.maariv.co.il/ https://www.maariv.co.il/
 
 
app store google play