תכניות eco99fm / שידורי הרדיו / עורכים / אלבומים מומלצים / רדיו ירוק / המגרש הביתי / אודות / צור קשר
 
 
תוכניות מלאות קודמות +
קטעים נבחרים
עוד קטעים +

כרטיסים להופעות

 

רדיו ירוק

 

סבבה - תכנית רדיו לילדים

 

9 חודשים - תכנית רדיו בנושאי פריון, הריון ולידה

 

ארכיון תכניות - רדיו eco99fm

הזיכרון שלנו לרגעים יפים ומאושרים מתחיל במוזיקה

"בלי מוזיקה, החיים היו טעות", כתב פרידריך ניטשה, כיום ניתן לומר כי למוזיקה יש השפעה מוחלטת על מחשבה, על הגוף והנפש לאורך חיי האדם. אדם נחשף למוזיקה עוד ברחם אמו ובשנים האחרונות אנו נתקלים ביותר ויותר אימהות לעתיד המשמיעות לעוברם סגנונות מוזיקה שונים. המוזיקה מלווה כל אחד ואחת בילדותו כילד, כנער, כילד מתבגר, במהלך השירות הצבאי, ואפילו מלווה אותו לדרך לחופה ביום המאושר בחייו. אם כך ניתן לומר בבירור כי מוזיקה היא ללא ספק הזיכרון שלנו לרגעים יפים ומאושרים לאורך כל חיינו.

מוזיקה ידועה כממריצה, מרגיעה, מנחמת, ממקדת את הריכוז והמחשבות ומשפרת את הקואורדינציה. לעיתים ניתן לראות גם אנשים אשר מסוגלים להזיל דמעה כאשר הם שומעים מוזיקה מרגשת או מוזיקה שמזכירה להם דמות מהעבר, את ילדותם, אהבה נכזבת. ידוע גם שבכוחה של המוזיקה לרפא ולהרגיע אנשים, ילדים, תינוקות ובוגרים. כיום ניתן לראות במקומות רבים כי השימוש במוזיקה נועד אף לטיפול והרגעה. עוד מוזכר בתנ"ך שכאשר שאול המלך סבל מהפרעות נפשיות ומתחים, דוד ניגן עבורו בכלי נבל, מה שהרגיע והקל על המלך.

חזרה לבלוג  >>

 
eco99fm Radio Music רדיו מוזיקה
רח' גלגלי הפלדה 11, הרצליה
טלפון: 09-9513513
פקס: 09-9513555
ת.ד. 12066 הרצליה, 46722
radio@eco99.fm
https://www.facebook.com/eco99fm/ https://www.youtube.com/user/eco99fm https://instagram.com/eco99fm/ http://sport1.maariv.co.il/ https://www.maariv.co.il/
 
 
app store google play
CYBERSERVE