כרטיסים להופעה של
פורטיס 30 שנה לסיפורים מהקופסא

הופעה מיוחדת "סיפורים מהקופסא"

ההופעה כבר התקיימה, אבל אתם מוזמנים לרכוש כרטיסים להופעות אחרות כאן
לחצו להופעות נוספות של פורטיס

על ההופעה של פורטיס 30 שנה לסיפורים מהקופסא

הופעה מיוחדת מיוחד לציון 30 שנים לאלבום "סיפורים מהקופסא" .במהלך ההופעה יבצעו פורטיס ולהקה שירים מאלבום לצד להיטים ושירים מהאלבום האחרון "מדור פיות". האלבום "סיפורים מהקופסא" יצא בשנת 1988 ונחשב לפורץ דרך ברוק הישראלי.

רמי פורטיס הינו אחד הקולות המשפיעים והחשובים בתולדות המוזיקה הישראלית. החל מאמצע שנות השבעים, עם שורה של להיטים פורצי דרך, שהם כיום המנונים שגורים בפי כל, פורטיס לקח את הפאנק ואת הרוק מהשוליים אל לב המיינסטרים הישראלי, בסגנון, בסאונד ובהגשה הכל כך ייחודיים לו, ללא פשרות או התחשבות במה מקובל. על הבמה בהופעות נותן פורטיס בעזרת האנרגיה הבלתי נגמרת שלו הופעה שאי אפשר להיות אדישים לה.

שיריו ואלבומיו הפכו כבר מזמן לפס הקול של דורות של מעריצים, החל מימיו הניסיוניים בהרכבים כמו ז'אן קונפליקט או כרומוזום, השנים המשמעותיות בהן בילה בדרכים ובאירופה עם הרכבו המשפיע מינימל קומפקט, דרך פורטיסחרוף – שיתוף הפעולה הפורה והקאנוני שלו עם שותפו למינימל – ברי סחרוף, וכמובן, אלבומי הסולו הרבים ועמוסי הלהיטים שלו, כל אלבום אמירה ביוגרפית שונה ואישית, משמעותית בדרכה שלה.

צילום : Tino Vacca טינו ואקה
רמי פורטיס- קרא עוד על האמן

צפו בטריילר

כרטיסים להופעות נוספות
eco99fm Radio Music רדיו מוזיקה
רח' גלגלי הפלדה 11, הרצליה
טלפון: 09-9513513
פקס: 09-9513555
ת.ד. 12066 הרצליה, 46722
radio@eco99.fm
https://www.facebook.com/eco99fm/ https://www.youtube.com/user/eco99fm https://instagram.com/eco99fm/ http://sport1.maariv.co.il/ https://www.maariv.co.il/
 
 
app store google play