כרטיסים להופעה של
מחווה לפינק פלויד | UK Pink Floyd Experience

להקת הקאברים לפינק פלויד חוזרת לישראל!

ההופעה כבר התקיימה, אבל אתם מוזמנים לרכוש כרטיסים להופעות אחרות כאן

על ההופעה של מחווה לפינק פלויד | UK Pink Floyd Experience

לאור ההצלחה בביקורם הראשון בישראל הופעת המחווה לפינק פלויד UK PINK FLOYD EXPERIENCE חוזרת!

למעריצי להקת פינק פלויד מצפה חוויה בלתי נשכחת בינואר הקרוב כאשר ההרכב הבריטי UK PINK FLOYD EXPERIENCE מאנגליה שנחשב לדבר הכי קרוב כיום בסצנת המוזיקה הבינלאומית לפינק פלויד יגיע לישראל במסגרת סיבוב הופעות בינלאומי .

ההרכב הבריטי UKPFE (UK Pink Floyd Experience) מגיע לישראל ויבצע את האלבום המצליח של פינק פלויד - THE DARK SIDE OF THE MOON ולהיטים נוספים של הלהקה האחת והיחידה הזאת.

ההרכב הוקם לפני 10 שנים במטרה אחת ויחידה: להחיות מחדש את האווירה המיוחדת במופעי פינק פלויד - משכפול האפקטים הוויזואליים והגרפיים שליוו את המופעים הגדולים של הלהקה דרך עמידה מדויקת על הבמה ועד לקולו של סולן וגיטריסט הלהקה פול אנדרוז עם קול דומה להפליא לקולו של דיוויד גילמור שאף פיתח את קולו כדי להעתיק כל ניואנס ואינטונציה של גילמור.

חברי ההרכב המופיעים זו הפעם השנייה בישראל הם מוזיקאים מנוסים ומוכשרים הלוקחים את הקהל למסע במנהרת הזמן עם רפרטואר השירים של הלהקה ועם מחווה מדהימה ללהקה האגדית במופע המציג את חוויית הפינק פלויד גם לקהל שלא ראה את המופעים המקוריים . בסיבוב ההופעות הנוכחי ההרכב יבצע את האלבום DARK SIDE OF THE MOON THE בגרסת המופע שלו ועוד שירים מכל הזמנים משלל אלבומי הלהקה .  

לאחר ביקורם הראשון, בינואר 2017, ארז מיכאלי, כתב בוואלה: " הצליחו לדייק לא רק בסאונד ובצורת ההגשה, אלא במכלול שיוצר את הקסם הפלוידי".  

  הפקה: חברת ההפקות EGOeast

צפו בטריילר

כרטיסים להופעות נוספות
eco99fm Radio Music רדיו מוזיקה
רח' גלגלי הפלדה 11, הרצליה
טלפון: 09-9513513
פקס: 09-9513555
ת.ד. 12066 הרצליה, 46722
radio@eco99.fm
https://www.facebook.com/eco99fm/ https://www.youtube.com/user/eco99fm https://instagram.com/eco99fm/ http://sport1.maariv.co.il/ https://www.maariv.co.il/
 
 
app store google play