כרטיסים להופעה של
IL DIVO ISRAEL | איל דיבו בישראל

כרטיסים לרביעיית הטנורים המפורסמת של סיימון קאוול IL DIVO ISRAEL בישראל!

שבת
26.10.19
באוקטובר
היכל הספורט מנורה מבטחים
תחילת מופע: 20:30

על ההופעה של IL DIVO ISRAEL | איל דיבו בישראל

רביעת הטנורים המצליחה בעולם כיום, IL DIVO, חוזרת לישראל להופעה חד פעמית ב-26 באוקטובר בהיכל מנורה מבטחים אז מהרו להזמין כרטיסים. ניתן להזמין כרטיסים לIL divo גם בהנחהאת הרביעיה ייסד המפיק סיימון קאוול, אחד משופטי הריאליטי המפורסמים בעולם שהשתתף ב-אמריקן איידול, The X Factor ועוד מגוון תחרויות כשרונות. קאוול בחר את חברי הלהקה מתוך מגוון עצום של מועמדים ברחבי אירופה וארצות הברית מתוכם נבחרו: סבסטיאן איזמברד (Sebastian Izambard) מצרפת, דיוויד מילר (David Miller) מארה"ב, אורס בוחלר (Urs Buhler) משוייץ, וקרלוס מרין Carlos Marin מספרד.

ההופעה של איל דיבו IL DIVO היא מהאיכותיות והמצליחות ביותר בעולם והכרטיסים אליה נמכרים במהירות חסרת תקדים.ניתן להזמין כרטיסים להופעה גם בהנחה


איל טיבו היא מהלהקות הראשונות בעולם שהחלו לשלב בין מוזיקת פופ למוזיקה קלאסית ויצרו את הז'אנר הפופ האופראי. הרעיון עלה כאשר סיימון קאוול שמע את שלישית הטנורים המפורסמת של פלאסידו דומינגו, חוזה קררס ולוצ'אנו פבארוטי והחליט לנסות לשחזר את האיכות שווקלית של ההרכב ההוא שהפסיק להופיע בשנת 2003. לאחר כמעט שלוש שנים של חיפושים הצליח קאוול למצוא את השילוב אותו חיפש. מאז 2004 הוציא ההרכב 9 אלבומים שמכרו מליוני תקליטים וחיבוק רחב בהקהל והמבקרים. בנוסף הרכב גם מקבל האהדה ברשתות עם מליוני עוקבים וצפיות בפייסבוק וביו-טיוב.
בין הביצועים המפורסמים של ההרכב הם הדואט עם הדיווה סלין דיון I Believe in You, גרסה מרגשת לשירה האלמותי של טוני ברקסטון Unbreak My Heart שזכה ל-50 מיליון צפיות, הללויה של ליאונרד כהן ועוד.

צפו בטריילר

כרטיסים להופעות נוספות
eco99fm Radio Music רדיו מוזיקה
רח' גלגלי הפלדה 11, הרצליה
טלפון: 09-9513513
פקס: 09-9513555
ת.ד. 12066 הרצליה, 46722
radio@eco99.fm
https://www.facebook.com/eco99fm/ https://www.youtube.com/user/eco99fm https://instagram.com/eco99fm/ http://sport1.maariv.co.il/ https://www.maariv.co.il/
 
 
app store google play