כרטיסים להופעה של
דיויד ברוזה

הופעה בלווי 3 נגנים עם כל השירים הגדולים

ההופעה כבר התקיימה, אבל אתם מוזמנים לרכוש כרטיסים להופעות אחרות כאן
לחצו להופעות נוספות של דיויד ברוזה

על ההופעה של דיויד ברוזה

דיויד ברוזה, מהאמנים המוערכים והחשובים במוסיקה הישראלית עם קריירה מוסיקלית חוצת גבולות ויבשות בהופעה בלווי 3 נגנים.
ברוזה התגלה לראשונה ב"צוות הווי חיל האוויר". בשנת 1977 פרץ לראשונה במסגרת המופע של יהונתן גפן "שיחות סלון" עם הלהיט שכתבו ביחד "יהיה טוב". שיתוף הפעולה בין השניים המשיך גם באלבום הילדים "הכבש השישה עשר", שם הלחין וביצע ברוזה את השיר "ברקים ורעמים".
ב-1979 הקליט ברוזה את השיר "אל תשאלי אם אני אוהב" והשתתף באלבום שירי הילדים "והילד הזה הוא אני", המבוסס על ספרו של יהודה אטלס.
ב-1980 יצא אלבום הבכורה שלו "דיויד ברוזה" שכלל שירים כמו "סניוריטה" ו"מותר לומר" לצד "יהיה טוב". באותה השנה העלו ברוזה וגפן את המופע המשותף "דויד ויהונתן", שגם תועד על גבי אלבום בשם זה.
ב-1982 הוציא ברוזה את אלבומו השני, "קלף", שהיה אלבום רוק וכלל שירים כמו "חיפה", "החיים הם חומר טוב" ו"דניאלה". סיבוב ההופעות שליווה את האלבום נקטע עם פרוץ מלחמת לבנון וברוזה הרבה להופיע בפני חיילים.
ב-1983 הוציא ברוזה את אלבומו המצליח ביותר "האשה שאיתי" שהתבסס על שירים ספרדיים שתורגמו לעברית על ידי גפן. "האשה שאיתי", "בנהר של סביליה" ו"סיגליות", הפכו ללהיטים גדולים, ברוזה נבחר ל"זמר השנה" והאלבום הפך לאחד האלבומים הנמכרים ביותר בישראל, עד היום, עם מכירות של למעלה מ-200,000 עותקים. ב-1984 יצא האלבום "ברוזה", אלבום המשך ל"האישה שאיתי".
בשיא ההצלחה נסע ברוזה לניו יורק, ומאז הוא מוציא במקביל לפעילותו בישראל, גם אלבומים באנגלית ובספרדית.


דיויד ברוזה - קרא עוד על האמן


צילום: אילן בשור

צפו בטריילר

כרטיסים להופעות נוספות
eco99fm Radio Music רדיו מוזיקה
רח' גלגלי הפלדה 11, הרצליה
טלפון: 09-9513513
פקס: 09-9513555
ת.ד. 12066 הרצליה, 46722
radio@eco99.fm
https://www.facebook.com/eco99fm/ https://www.youtube.com/user/eco99fm https://instagram.com/eco99fm/ http://sport1.maariv.co.il/ https://www.maariv.co.il/
 
 
app store google play