כרטיסים להופעה של
מחמוד Mahmood | עדן בן זקן בלייב פארק ראשל"צ

כרטיסים ל-מחמוד ועדן בן זקן בהופעה משותפת

ההופעה כבר התקיימה, אבל אתם מוזמנים לרכוש כרטיסים להופעות אחרות כאן
לחצו להופעות נוספות של עדן בן זקן

על ההופעה של מחמוד Mahmood | עדן בן זקן בלייב פארק ראשל"צ

Mahmood מחמוד ,המוזיקאי עם הלהיט הכי גדול של קיץ 2019 מגיע לישראל להופעה בלייב פארק ראשון לציון וישתף פעולה על הבמה עם עדן בן זקןמחמוד כבש את במת האורוויזיון בישראל בתחרות אורוויזיון 2019 עם השיר סולדי Soldi שהפך לאחר התחרות ללהיט ענק עם מיליוני צפיות באינטרנט. השיר כבש את כל מצעדי השירים בפלטפורמות המוזיקליות ומקבל השמעות רבות ברדיו.

במהלך ההופעה צפויים לבצע השניים דואט בינלאומי משותף שיושק לראשונה על הבמה בישראל. זקןעדן בן זקן היא אחת הזמרות הפופולריות בישראל. בשנת 2019 הוציאה עדן בן זקן את אלבומה הרביעי "חיים שלי" ממנו יצאו הלהיטים חצי מדינה", "יאסו", "תרקדו", "תגיד לי "JE T'AIME.

אלכסנדרו מחמוד (Mahmoud) הוא מוזיקאי איטלקי ממוצא מצרי שייצג את איטליה בתחרות האירוויזיון שהתקיים בישראל בשנת 2019 בתל אביב לאחר שניצח בתחרות סן רמו באיטליה. בתחרות בישראל הגיע מחמוד למקום השני.

מחמוד נולד וגדל באחד הרבעים הפריפריאלים של מילאנו לאם איטלקייה ואב מצרי. כבר בילדותו החל מחמוד ללמוד מוזיקה והתעניין בה מאוד. בשנת 2012 הגיעה מחמוד למקום השישי בתחרות האיטלקית של האקס פקטור. בשנת 2018 זכה מחמוד בתחרות הצעירים של פסטיבל סן רמו שעזרה לו להתקבל לתחרות הראשית בשנה העוקבת. בתחרות הראשית זכה מחמוד במקום הראשון ובאפשרות לייצג את איטליה באורוויזיון. בחירתו לייצג את איטליה באורוויזיון עם השיר Soldi עוררה תגובות מעורבות בגלל השימוש של מחמוד במילים בערבים ובשל מוצאו המוסלמי. השיר Soldi הוא שיר אוטוביאוגרפי המתאר את ילדותו של מחמוד ואת מערכת היחסים בתוך משפחתו. השיר סולדי הגיע למקום השני באורוויזיון אך הפך תוך זמן קצר ללהיט ענק במספר מדינות באירופה וגם בישראל. אחד הסממנים הבולטים של השיר הם מחיאות הכפיים שהפכו את השיר למדבק וממכר.

צפו בטריילר

כרטיסים להופעות נוספות
eco99fm Radio Music רדיו מוזיקה
רח' גלגלי הפלדה 11, הרצליה
טלפון: 09-9513513
פקס: 09-9513555
ת.ד. 12066 הרצליה, 46722
radio@eco99.fm
https://www.facebook.com/eco99fm/ https://www.youtube.com/user/eco99fm https://instagram.com/eco99fm/ http://sport1.maariv.co.il/ https://www.maariv.co.il/
 
 
app store google play