כרטיסים להופעה של
שולי רנד בזאפה ת"א

שולי רנד בהופעות לאלבום החדש!

ההופעה כבר התקיימה, אבל אתם מוזמנים לרכוש כרטיסים להופעות אחרות כאן
לחצו להופעות נוספות של שולי רנד

על ההופעה של שולי רנד בזאפה ת"א

מ"נקודה טובה" עד "רצוא ושוב" הופעות חדשות – במסגרת סיבוב ההשקה לאלבום החדש.

אחרי שנים של ציפייה דרוכה, שולי רנד שיחרר את האלבום החדש "רצוא ושוב". הופעה עם להקה תכלול את כל השירים הגדולים "אייכה", "המשורר", "מה התכלית", "בן מלך עשוי מאבנים טובות", "מוחין ד'קטנות" ועוד, וכמובן את שירי האלבום החדש שבמהרה יהפכו גם הם לחלק מכולנו.

שולי רנד שעומד מאחורי ולפני אחת היצירות החשובות והמטלטלות של העשור האחרון ואחד היוצרים הבולטים ביותר של תרבות יהודית המשפיעים על התרבות הישראלית הכללית. האלבום "נקודה טובה", שהביא לפסקול הישראלי שירים שהפכו לחלק חשוב בתרבות הישראלית בלי הבדלי דת מין וגיל, עם שיר כמו "אייכה" האייקוני שהצליח לצרוב את לבבות כולם ולאחד בינהם לרגע אחד מרומם. אחרי שנים של ציפייה דרוכה, שולי רנד שיחרר את האלבום החדש "רצוא ושוב". שולי רנד הוא גם אחד השחקנים המוכשרים והנדירים על המסך והבמה הוא יפליא גם בסיפורים כפי שרק הוא יודע. בימים אלה זוכה שולי לתשבחות והלל מכל עבר על הופעתו המצמררת בסרט המצליח "הבלתי רשמיים".

קרדיט צילום: ג׳ייסון גילברט

צפו בטריילר

כרטיסים להופעות נוספות
eco99fm Radio Music רדיו מוזיקה
רח' גלגלי הפלדה 11, הרצליה
טלפון: 09-9513513
פקס: 09-9513555
ת.ד. 12066 הרצליה, 46722
radio@eco99.fm
https://www.facebook.com/eco99fm/ https://www.youtube.com/user/eco99fm https://instagram.com/eco99fm/ http://sport1.maariv.co.il/ https://www.maariv.co.il/
 
 
app store google play