כרטיסים להופעה של
אושיק לוי

הופעות עם הלהיטים הגדולים

ההופעה כבר התקיימה, אבל אתם מוזמנים לרכוש כרטיסים להופעות אחרות כאן

על ההופעה של אושיק לוי

אושיק לוי הוא מהשחקנים זמרים ומבצעים המוערכים בארץ, אשר הטביע את חותמו בעולם המוסיקה הישראלית עם שירים שהם נכסי צאן ברזל כמו: "בלדה לשוטר", "חוזה לך ברח", "זה מכבר", "אגדת דשא",  "יונתן סע הביתה" ועוד.

לאורך שנות תרבות המדינה יצר אושיק פס קול יחודי,ארץ ישראלי, שהפך מאז כל כך מוכר ומזוהה עימו, כשחלק משיריו הפכו ללהיטי רדיו ענקיים חלק אחר כיכב כפסי הקול של הסרטים שעיצבו את הקולנע הישראלי, חדרו לכל בית-ישראל והפכו גם הם לנכסי צאן ברזל בתרבות כמו "השוטר אזולאי", "קץ וקרסו" ועוד

בנוסף שיחק לוי והשתתף בסרטים, סדרות וטלנובלות רבים מ "גבעת חלפון אינה עונה", "החכם גמליאל" ו"תעלת בלאומלייך" דרך "בלי סודות", "לגעת באושר", "השיר שלנו" ועד היום בסרטי קולנוע ובטלוויזיה ב"קופה ראשית" בערוץ 11 לצד קרן מור ועוד רבים וטובים.
כיום לוי בן 74, גדול זמרי הזמר העברי, אחרי הפסקה ממושכת מבמות יוצא במופע "ממשיך בפסקול חיי" - מופע המסכם עד כה את להיטיו מכל הזמנים בליווי ובעיבוד של נגנים סוחפים ומרגשים מהשורה הראשונה בארץ.

צפו בטריילר

כרטיסים להופעות נוספות
eco99fm Radio Music רדיו מוזיקה
רח' גלגלי הפלדה 11, הרצליה
טלפון: 09-9513513
פקס: 09-9513555
ת.ד. 12066 הרצליה, 46722
radio@eco99.fm
https://www.facebook.com/eco99fm/ https://www.youtube.com/user/eco99fm https://instagram.com/eco99fm/ http://sport1.maariv.co.il/ https://www.maariv.co.il/
 
 
app store google play