כרטיסים להופעה של
כנסיית השכל במועדון התאטרון

מארחים את אורית שחף ותום פטרובר (היהודים)

ההופעה כבר התקיימה, אבל אתם מוזמנים לרכוש כרטיסים להופעות אחרות כאן
לחצו להופעות נוספות של כנסיית השכל

על ההופעה של כנסיית השכל במועדון התאטרון

כנסיית השכל, מאבני היסוד של הרוק הישראלי שחגגה לא בתקופה האחרונה ה-25 שנים ממשיכה בסיבוב ההופעות שלה ברחבי הארץ במופע בו תבצע את מיטב להיטיה מכל השנים : "זה לא אני", "למיה יש אקדח", "היינו עושים אהבה", "תגידי שטוב", "אני יודעת", "איך זה מרגיש", "בואי מהפכה", "ידיים למעלה", "מעל הים", "תנו לי לשתות", "האהבה שלי", "על מה את חולמת" ועוד רבים וטובים

במסגרת סיבוב ההופעות, מגיעה הלהקה להופעה מיוחדת במועדון התיאטרון, ובו תארח את אורית שחף ותום פטרובר (היהודים) . זה שיתוף הפעולה הראשון בין שתי הלהקות הבועטות שצמחו בשנות ה 90, ומאז ועד היום שתי הלהקות נחשבות כחלוצות הרוקנ'רול הישראלי.

לאחר כ – 25 שנות פעילות המושתתות על רוק'נרול משובח, אנרגטי וסוחף, ועם שירים שהפכו לנכסי צאן ברזל – כנסיית השכל ביססה עצמה, כאחת מהלהקות האהובות והמצליחות, אשר הטביעו את חותמם הייחודי בפסקול הישראלי.

יורם חזן – שירה, גיטרה וסקסופון | רן אלמליח – בס ושירה |עמי רייס – קלידים | דוד רז – גיטרה אקוסטית | דניאל זייבלט – תופים וכלי הקשה.

צפו בטריילר

כרטיסים להופעות נוספות
eco99fm Radio Music רדיו מוזיקה
רח' גלגלי הפלדה 11, הרצליה
טלפון: 09-9513513
פקס: 09-9513555
ת.ד. 12066 הרצליה, 46722
radio@eco99.fm
https://www.facebook.com/eco99fm/ https://www.youtube.com/user/eco99fm https://instagram.com/eco99fm/ http://sport1.maariv.co.il/ https://www.maariv.co.il/
 
 
app store google play