כרטיסים להופעה של
אלן פרסונס והפילהרמונית | Alan Parsons בהיכל התרבות ת"א

האמן האגדי והתזמורת של ישראל נפגשים בקונצרט ייחודי וחד פעמי

ההופעה כבר התקיימה, אבל אתם מוזמנים לרכוש כרטיסים להופעות אחרות כאן

על ההופעה של אלן פרסונס והפילהרמונית | Alan Parsons בהיכל התרבות ת"א

אייקון המוזיקה אלן פרסונס חוזר לישראל. אלן פרסונס עבד עם גדולי המוסיקאים בעולם: הביטלס, פול מקרטני, פינק פלויד, אל סטוארט , פרוקיפיין טרי ואחרים. היה חלק מאירועי מוזיקה מכוננים בעולם כמו הקלטת אלבום המופת "The Dark Side Of The Moon". פרסונס זוכה פרס הגראמי יקיים בארץ קונצרט חד פעמי עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית ב- 4 ביוני בהיכל התרבות בתל אביב. ההופעה בישראל תהיה שיאו של סיבוב הופעות שמקיים פרסונס באירופה לרגל יום הולדתו ה- 70 שחל לאחרונה. זו הפעם הראשונה בתולדותיו של פרסונס שהוא יקיים הופעה מלאה עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית שנבחרה במיוחד על ידי פרסונס ואנשיו.

על התזמורת ינצח טום ברוקס שותפו המוסיקלי של פרסונס . זהו ביקורו הרביעי של פרסונס בישראל. בפעמים הקודמות (2010, 2015, 2017) הוא הגיע לכאן מלווה בלהקתו. בסיבוב ההופעות הנוכחי פרסונס חוגג גם את צאת אלבומו החדש, The" secret" שיצא לחנויות בחודש אפריל הקרוב. סיבוב ההופעות הנוכחי יכלול את ארצות הברית, קנדה, איטליה, גרמניה, שוויץ, הולנד, בלגיה ועוד.

אלן פרסונס: "אנחנו נרגשים מאוד לחזור לישראל שוב. זו תהיה הפעם הרביעית שננגן לקהל הישראלי המדהים. זה יהיה עונג גדול לעבוד עם הפילהרמונית הישראלית ולנגן במקום כל כך יוקרתי. אנו מצפים להציג כמה מהשירים החדשים מהאלבום החדש, The Secret, אשר ישוחרר עד הגעתנו לישראל".

אבי שושני, מזכ"ל התזמורת הפילהרמונית הישראלית: "אני שמח על כך שאלן פרסונס, אייקון מוזיקה בינלאומי, משתף פעולה באירוע ייחודי עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית. אין לי ספק כי העיבודים הקלאסיים ללהיטיו הגדולים של פרסונס יהוו מעמד חד פעמי מרגש לא רק עבור מעריציו של פרסונס בישראל אלא גם עבור אוהבי מוזיקה מכל הסוגים ומכל הגילאים".

צפו בטריילר

כרטיסים להופעות נוספות
eco99fm Radio Music רדיו מוזיקה
רח' גלגלי הפלדה 11, הרצליה
טלפון: 09-9513513
פקס: 09-9513555
ת.ד. 12066 הרצליה, 46722
radio@eco99.fm
https://www.facebook.com/eco99fm/ https://www.youtube.com/user/eco99fm https://instagram.com/eco99fm/ http://sport1.maariv.co.il/ https://www.maariv.co.il/
 
 
app store google play