כרטיסים להופעה של
טונה | בלקן ביט בוקס בהאנגר 11 ת"א

שני הופעות מיוחדות בערב אחד

ההופעה כבר התקיימה, אבל אתם מוזמנים לרכוש כרטיסים להופעות אחרות כאן
לחצו להופעות נוספות של טונה

על ההופעה של טונה | בלקן ביט בוקס בהאנגר 11 ת"א

אירוע אחד ושתי הופעות שוות במיוחד של טונה מבצע את האלבום טונהפארק ובלקן ביט בוקס את האלבום BLUE EYED BLACK BOY !

מנגנים אלבומים" סדרת ההופעות המובילה של החורף תארח השנה את צמרת היוצרים המקומיים, וותיקים וצעירים למסע מוזיקלי בין האלבומים האהובים ששינו את מפת המוזיקה ההישראלית, כל ערב הוא מסע מרגש וחד פעמי אשר נותן להקהל הזדמנות לחזור לאלבומים האייקונים שיצאו בישראל.

טונהפארק

בשנים האחרונות הפך טונה לאחד האומנים המדוברים והמבוקשים בישראל. אחרי סיבוב הופעות מטורף ברחבי הארץ ובגלקסיות אחרות נוחת טונהפארק בגולדסטאר סאונדסיסטם.

טונהפארק היא אחת ההופעות המרהיבות שיש כיום בארץ תצוגת תכלית של היפהופ, רוקנרול וים של רגש. ההפקה המוזיקלית העשירה ומדויקת של ניר דנן ויקיר בן טוב, בחיזוקווידאו ארט מרהיב של נאור סוקי, הופכים את טונהפארק לחוויה מחשמלת שנוגעת בלב ומספרת סיפור על צניעות, כנות, אומץ והגשמה של חלומות.

בלקן ביט בוקס

הופעה מיוחדת לאלבום BLUE EYED BLACK BOY שמונה שנים אחרי צאתו של , BLUE EYED BLACK BOY אלבומם הרביעי של BBB , שהכה גלים בארץ ובעולם, תתקיים הופעה מיוחדת בה ינגנו הבלקן ביט בוקס את שירי האלבום הבולטים\ האלבום במלואו לצד שורת להיטי הענק שלהם מיותר מעשור של פעילות .

תומר יוסף \ אורי קפלן \ תמיר מוסקט

יחד עם : איתמר ציגלר \ תום דרום \ רון בונקר


טונה - קרא עוד על האמן

צפו בטריילר

כרטיסים להופעות נוספות
eco99fm Radio Music רדיו מוזיקה
רח' גלגלי הפלדה 11, הרצליה
טלפון: 09-9513513
פקס: 09-9513555
ת.ד. 12066 הרצליה, 46722
radio@eco99.fm
https://www.facebook.com/eco99fm/ https://www.youtube.com/user/eco99fm https://instagram.com/eco99fm/ http://sport1.maariv.co.il/ https://www.maariv.co.il/
 
 
app store google play