תכניות eco99fm / שידורי הרדיו / עורכים / אלבומים מומלצים / רדיו ירוק / המגרש הביתי / אודות / צור קשר
 
 
תוכניות מלאות קודמות +
קטעים נבחרים
עוד קטעים +

כרטיסים להופעות

 

רדיו ירוק

 

סבבה - תכנית רדיו לילדים

 

9 חודשים - תכנית רדיו בנושאי פריון, הריון ולידה

 

ארכיון תכניות - רדיו eco99fm

eco99fm - תחנת רדיו למען המאזין והסביבה - תועלות שהמאזין מפיק מאופי התחנה

בבוקר, בצהריים, בערב, ברכב, בעבודה, בבית, במקלחת – הרדיו מלווה את העולם בכל מקום מאז התנתק מהכבלים והפך לטכנולוגיית שידור מסחרית בתחילת המאה הקודמת. בדומה לכלי תקשורת אחרים כמו העיתונות המודפסת והטלוויזיה, הרדיו עבר לאורך השנים תמורות רבות שהפכו אותו למה שאנחנו מכירים כיום.
כך, כמו שהעיתונות הפוליטית כמעט פסה מן העולם המערבי (כמעט, אמרנו) והתחלפה בעיתונות עילית ופופולארית, גם תחנות הרדיו החלו להעמיד את המאזינים שלהן במרכז ולשאול את עצמן "מה המאזין שלי רוצה?" ופחות "מה 'בעלהבית' שלי רוצה?". לשאלה הזו מגוון תשובות כמגוון המאזינים ומתן תשובות לשאלות אלה הובילה לתהליך של גיבוש זהות התחנה וטיפוח אג'נדה ייחודית ככל שניתן.
לצד בחירה בין תמהיל מוזיקה לדיבורים שיהלום את צרכי המאזין, תחנות רבות בעולם ובישראל החלו לטפח אופי שמייחד אותן מול תחנות אחרות. אם בעולם תוכלו למצוא תחנות שונות שמקדמות אורח חיים בריא, דת או מוזיקה לפי ז'אנרים שונים, בישראל תמצאו תחנות שמקדמות מוזיקה ים-תיכונית בלבד, זהירות בדרכים ואפילו – תחנה אחת ויחידה שמקדמת שמירה על הטבע ועל הסביבה לאורך כל שעות היממה.
eco99fm חרטה על דגלה לקדם את תחום הסביבה והשמירה עליה, מתוך השקפה שלכולנו עולם אחד, נדיר ומיוחד, שיש להגן עליו. ההתפתחות האנושית מאז העידן התעשייתי ועד לעשורים האחרונים, התעלמה כמעט לחלוטין מהנזקים לה היא גורמת. כמו בתחומים אחרים, כשקובעי המדיניות יושבים על הגדר או נקרעים בין לחצים כלכליים ופוליטיים, זהו תפקידם של היחידים, כולנו, לשמור על מה שחשוב למען הדורות הבאים. אז בפעם הבאה שאתם שומעים טיפ שקורא לכם לשמור על הסביבה החופית או לכוון את המזגן ל-24 מעלות, זכרו שהרווח הוא אך ורק שלכם. והרווח גדול. 

כתב: איתי מרקסון, מפיק ראשי eco99fm

חזרה לבלוג  >>

 
eco99fm Radio Music רדיו מוזיקה
רח' גלגלי הפלדה 11, הרצליה
טלפון: 09-9513513
פקס: 09-9513555
ת.ד. 12066 הרצליה, 46722
radio@eco99.fm
https://www.facebook.com/eco99fm/ https://www.youtube.com/user/eco99fm https://instagram.com/eco99fm/ http://sport1.maariv.co.il/ https://www.maariv.co.il/
 
 
app store google play
CYBERSERVE