תכניות eco99fm / שידורי הרדיו / עורכים / אלבומים מומלצים / רדיו ירוק / המגרש הביתי / אודות / צור קשר
 
 
תוכניות מלאות קודמות +
קטעים נבחרים
עוד קטעים +

כרטיסים להופעות

 

רדיו ירוק

 

סבבה - תכנית רדיו לילדים

 

9 חודשים - תכנית רדיו בנושאי פריון, הריון ולידה

 

ארכיון תכניות - רדיו eco99fm

10 יתרונות בריאותיים שמוזיקה מציעה לנו

המוזיקה הינה בין הגורמים המשמעותיים ביותר בחיינו, ובפרט בחייהם של ספורטאים המשתמשים במוזיקה על מנת לתמרץ את עצמם. למעשה, המוזיקה משפיעה באופן משמעותי ביותר על חיי הספורטאים ולא בכדי משגשגים כיום בחדר הכושר חוגים כגון ספינינג וסייקלינג. המוזיקה מסייעת להתמודדות עם האתגרים הספורטיביים ובהתאם לכך גם תורמת לשיפור הכושר הגופני ולירידה במשקל.
1. בכוחה של המוזיקה להסיט את תשומת לבו של הספורטאי מן המאמץ ולהשפיע על תחושות העייפות שלו כך שהוא חש נמרץ יותר. מחקרים רבים מראים כי המוזיקה משפיעה משמעותית על האופן שבו נחווה המאמץ הפיזי על ידי הספורטאי. בהשמעת מוזיקה, המאמץ הפיזי הופך להיות יותר הרבה יותר נעים ורצוי.
2. המוזיקה מעלה מצב רוח ומרוממת את המצב הנפשי באופן ניכר. זאת באמצעות השפעה על המצב הפסיכומוטורי ועל המצב הכימי במוחו של המתאמן. מחקרים מוכיחים כי ביצוע פעילות גופנית במקביל להאזנת מוזיקה קצבית מעלה את מצב הרוח באופן משמעותי.
3. גוף האדם נוטה להגביר את הקצב האישי בהתאם לקצב המוזיקה, דבר המעלה את האדרנלין ויוצר תחושה של רוממות רוח ניכרת.
4. מסתבר כי רדיו אונליין מפחית את רמות החרדה והסטרס ולכן רצוי לשמוע רדיו בשידור חי בדרך לעבודה או ללימודים. מחקרים מצאו כי האזנה למוזיקה האהובה יכולה להיות הפתרון האולטימטיבי.
5. המוזיקה גם משפרת את יכולות השמיעה, כך על פי מחקר שהתפרסם בשנת 2011 וגילה כי יש קשר חזק בין מוזיקאים לבין יכולת עיבוד צלילים גבוהה.
6. רדיו באינטרנט דוגמת רדיו אקו 99 יכול לשפר משמעותית את בריאות הלב, כך על פי מחקר שהתפרסם בכנס איגוד הלב האמריקאי בשנת 2008. זאת בשל התרחבות פנימית של כלי הדם.
7. מוזיקה יכולה להרגיע כאב. זאת נטייה שנבדקה בקרב הסובלים מחרדות וכאבים. באמצעות האזנה לרדיו תוכלו לשפר משמעותית את אורח החיים שלכם.
8. בכוחה של המוזיקה לשפר משמעותית את הזכרון המילולי שלכם. באמצעות האזנה לרדיו תוכלו לשפר את יכולת עיבוד הזכרון ולהביא משמעותית לשיפור ההישגים במבחני זכרון מילוליים.
9. האזנה למוזיקה יכולה לשפר משמעותית את  החדות המנטלית של המוח בגילאים מבוגרים.
10. מוזיקה הוכחה כמסייעת בהתאוששות ממחלות שונות ובהתגברות על מכאובים של הגוף.
ברדיו אקו 99 תוכלו למצוא סוגים שונים של מוזיקה בהתאם לצרכים הייחודיים שלכם, בין אם מדובר בצ'יל אאוט, בריצה, עבודה או כל פעילות אירובית אחרת. בין הפלייליסטים הייחודיים שתוכלו למצוא ברדיו אקו 99:  eco run, eco top hits, eco summer ו - eco feel good.
המוזיקה של אקו 99 מאפשרת אימונים ייחודיים של ריצה בהתאם לקצב הריצה שלכם! ב eco run תמצאו מוזיקה המתאימה לריצות קצרות וארוכות, מהירות ואיטיות ואפילו מוזיקה מעולה לאינטרוולים.
האזינו לאקו 99 בכל יום ומכל מקום...אתם מוזמנים להאזין למיטב הלהיטים הספורטיביים של הקיץ המותאמים במיוחד לספורטאים!

חזרה לבלוג  >>

 
eco99fm Radio Music רדיו מוזיקה
רח' גלגלי הפלדה 11, הרצליה
טלפון: 09-9513513
פקס: 09-9513555
ת.ד. 12066 הרצליה, 46722
radio@eco99.fm
https://www.facebook.com/eco99fm/ https://www.youtube.com/user/eco99fm https://instagram.com/eco99fm/ http://sport1.maariv.co.il/ https://www.maariv.co.il/
 
 
app store google play
CYBERSERVE