תכניות eco99fm / שידורי הרדיו / עורכים / אלבומים מומלצים / רדיו ירוק / המגרש הביתי / אודות / צור קשר
 
 
תוכניות מלאות קודמות +
קטעים נבחרים
עוד קטעים +

כרטיסים להופעות

 

רדיו ירוק

 

סבבה - תכנית רדיו לילדים

 

9 חודשים - תכנית רדיו בנושאי פריון, הריון ולידה

 

ארכיון תכניות - רדיו eco99fm

תרומת המוזיקה לשיפור איכות החיים

מחקרים מראים כי שמיעת מוסיקה מרגיעה ומחזקת את המערכת החיסונית של הגוף, משפרת את איכות השינה, מסייעת לתפקוד הלב ומורידה עוצמות של כאב, דיכאון וחרדה. בנוסף, המוסיקה תורמת לבריאות בכל שלבי החיים.
המחקרים מוכיחים כי מוזיקה רגועה מרגיעה את הגוף והנפש בכך שהיא מביאה את הגוף להתאים את עצמו לקצב המוזיקלי. לשם כך חשוב להתאים את אופי המוזיקה ואת הקצב שלה לאורח החיים הרצוי ולרגיעה המבוקשת. באמצעות רדיו באינטרנט תוכלו להתאים לעצמכם את המוזיקה האידיאלית לרגעים החשובים ביותר בחייכם.
eco99 רדיו באינטרנט מציע חוויות ייחודיות של מוזיקה ברמה הגבוהה ביותר. הודות למוזיקה האיכותית ברדיו נהנים רבים מאיכות חיים משופרת ברמה גבוהה. אקו 99 מספקת רדיו אונליין בעל פלייליסט ייחודי ומרגיע. הרדיו מציע סוגים שונים של פלייליסט נבחרים כגון eco feel good המבוסס על מוזיקה מרגיעה ואיכותית.
ידוע כי המוזיקה משפרת משמעותית את איכות החיים. בין אם מדובר בהאזנה למוזיקה במהלך היום ובין אם מדובר בהאזנה למוזיקה על מנת לשפר את הביצועים בעבודה הרי שהמוזיקה מסייעת לחיים טובים יותר. מחקרים מראים כי מוזיקה משפרת את איכות השינה באופן משמעותי, מסייעת לתפקודי הלב השונים, מורידה עוצמות של כאב, חרדה ודכאון. מחקרים מראים כי מוזיקה קלאסית מסייעת להתפתחות התקינה של עוברים ותינוקות, ומאפשרת למבוגרים יותר להירגע ולנוח.
על פי מחקרים רבים, המוזיקה מסייעת להתפתחות הנפשית והשכלית של תינוקות. תינוקות אשר שומעים מוזיקה באופן קבוע הינם תינוקות רגועים יותר. תינוקות אשר חשופים לנגינה חיה בכלים כגון גיטרה, כינור או פסנתר הינם תינוקות המפתחים יכולות מוזיקאליות גבוהות.
המוזיקה הוכחה ככלי המשפר משמעותית את איכות חייהם של מבוגרים וקשישים. קשישים הסובלים ממחלות כגון אלצהיימר ומחלות דומות יכולים למצוא הקלה משמעותית ושיפור באמצעות המוזיקה. האזנה למוזיקה מרגיעה ברדיו אונליין יכולה להביא הקלה והנאה לאיכות החיים של מבוגרים במצבים בריאותיים שונים. הודות להאזנה לרדיו באינטרנט ניתן לשפר משמעותית את איכות החיים, במיוחד באמצעות התאמת הפלייליסט המתאים למטרת ההאזנה הנדרשת.
אקו 99 מציעה מגוון פלייליסט נבחרים שיתרמו להרגשה טובה כל הזמן ומכל מקום! האזינו ל- eco chill out ברדיו באינטרנט.

חזרה לבלוג  >>

 
eco99fm Radio Music רדיו מוזיקה
רח' גלגלי הפלדה 11, הרצליה
טלפון: 09-9513513
פקס: 09-9513555
ת.ד. 12066 הרצליה, 46722
radio@eco99.fm
https://www.facebook.com/eco99fm/ https://www.youtube.com/user/eco99fm https://instagram.com/eco99fm/ http://sport1.maariv.co.il/ https://www.maariv.co.il/
 
 
app store google play
CYBERSERVE