תכניות eco99fm / שידורי הרדיו / עורכים / אלבומים מומלצים / רדיו ירוק / המגרש הביתי / אודות / צור קשר
 
 
תוכניות מלאות קודמות +
קטעים נבחרים
עוד קטעים +

כרטיסים להופעות

 

רדיו ירוק

 

סבבה - תכנית רדיו לילדים

 

9 חודשים - תכנית רדיו בנושאי פריון, הריון ולידה

 

ארכיון תכניות - רדיו eco99fm

רדיו eco99fm

תחנת הרדיו eco99fm מציעה לקהל המאזינים ההולך וגדל שלה את השילוב המנצח: תוכנית 'הבוקר' עם טל ברמן ואביעד קיסוס, ורצועות eco music, המשדרות מוזיקת להיטים מעולה לאורך כל היום והלילה.

eco99fm הושקה בדצמבר בשנת 2009. התחנה מציעה לקהל המאזינים הרחב תוכן מוזיקלי מצוין, כדי להנעים את זמנם בעבודה, בנסיעה או בכל מקום אחר.

eco99fm היא אחת מהתחנות הפופולריות ביותר בארץ ורושמת עלייה מתמדת בנתוני ההאזנה לאורך כל שנותיה. בנוסף, זכתה התחנה בפרסים שונים כמו פרס הרדיו לשנת 2010, בקטגוריית תוכנית המלל הטובה ביותר של 'כנס אילת לעיתונות' למגזין הסביבה והחברה eco life;  פרס 'פראט' לאיכות הסביבה על פועלה התקשורתי בשנת 2010 ובציון לשבח על פעילותה האקולוגית מטעם 'כנס אילת לעיתונות 2011'.

המהפכה הירוקה ב eco99fm

התחנה חרטה על דגלה את המהפכה הירוקה לאיכות הסביבה, ומגויסת כולה לקידום אג'נדה סביבתית חברתית ותכנים ירוקים המשובצים ומשודרים לאורך כל יום השידורים.
יוזמה זו הינה צעד משמעותי וחשוב ביותר בדרך למהפכה ולשינוי למען איכות הסביבה וכדור הארץ.
סדר היום הסביבתי בתחנה כולל, בין השאר, טיפים ירוקים, קליטים וקצרים, המשובצים לאורך כל שעות היום. בין הטיפים ניתן למצוא תכנים כגון: המלצות לנהגים לנהיגה  חסכונית המסייעת לשמירה על איכות הסביבה, עידוד נסיעה בתחבורה הציבורית וכלכלת בית בישראל באופן אקולוגי, כזה החוסך במשאבים ומסייע לשמירה על כדור הארץ, עידוד מיחזור והתנהלות ירוקה באופן כללי וכיו"ב.
מדי יום משודרים מבזקי חדשות ירוקות אשר נערכים, מופקים ומשודרים על ידי הדסק הירוק בתחנה.
מדי ערב בשעה 20:00, מוגש מגזין הסביבה והחברה eco life, אשר מסכם את ענייני היום בתחומים אלה, ומהווה אלטרנטיבה שפויה למהדורות החדשות המשודרות בערוצי הטלוויזיה השונים.
בכל שבת ב- 08:00 בבוקר משודר 'סבבה'- מגזין ידידותי לילדים, תוך שיתוף ילדים ירוקים מבתי הספר באיזור הזיכיון.
כמו כן, מדי שנה מקדמת התחנה פרויקט גג אחד, או יותר. כך למשל, קידמה התחנה את פרויקט 'קארפול- נוסעים ביחד לעבודה', פרויקט 'השמירה על פרחי הבר' ועוד.

אנשי הרדיו: טל ברמן ואביעד קיסוס

טל ברמן ואביעד קיסוס הינם שילוב מנצח של צמד שדרנים יוצאי דופן, המגישים למעלה מעשור את תכנית 'הבוקר', הנחשבת למצליחה ביותר מבין כל תכניות הבוקר ברדיו.
מדי בוקר סוקרים השניים את ענייני היום, אירועים חדשותיים ואקטואליה רכה מזווית ייחודית, משעשעת ומרעננת לצד פינות קבועות מידי יום.
טל ברמן נולד בתל אביב בשנת 1973. את שירותו הצבאי עשה ברמן ב-גלי צה"ל כשדרן וכמנחה של מספר תוכניות אישיות.
בשנת 2000 הנחה את "סטנגה" - תוכנית ספורט בערוץ 2, למשך שנה. בשנת 2001, הגיש ברדיו ללא הפסקה את התוכנית "שערים ללא הפסקה" . משנת 2002 ועד היום מנחה ברמן תוכנית בוקר יומית בצוותא עם אביעד קיסוס. התוכנית שודרה ברדיו תל אביב במשך שבע שנים וחצי, ומינואר 2010, משודרת ב- eco99fm. כמו כן, הגיש ברמן תוכניות רדיו וטלוויזיה רבות ומגוונות לאורך השנים.
אביעד קיסוס נולד בכפר סבא בשנת 1979. הוא שדרן רדיו, מנחה טלוויזיה, עיתונאי ופובליציסט ישראלי. אביעד פעיל בולט של הקהילה הלהט"בית, ומרבה לקחת חלק ביוזמות למען שוויון זכויות בישראל.
בתחילת דרכו היה אביעד כתב בשבועון הבידור "רייטינג" ובשנת 2000 התמנה לסגן העורך של המגזין. בשנת 2002 החל להגיש לצדו של טל ברמן את תוכנית 'בוקר' ברדיו תל אביב. בסוף שנת 2009 עזבו השניים את התחנה ועברו לשדר את תכניתם ב- eco99fm. התוכנית זכתה פעמיים בפרס הרדיו לתוכנית המצטיינת, מטעם אגודת העיתונאים תל אביב.
בין השאר הנחה אביעד את "דייט לסטרייט" ששודרה בערוץ 2, את מגזין הבידור "Y בעשר", שיחק בדרמה המוזיקלית "השיר שלנו"  והשתתף בכתיבת הסדרה הקומית "שולץ", הנחה את התוכנית "בעירום מלא" בערוץ 2, את תוכנית האירוח "אינסטינקט בסיסי", הנחה לצד טל ברמן את תוכניות הריאליטי "וייפאאוט" ו-"הדור הבא 24/7" בערוץ 10 ובשנת 2012 הנחו השניים את התוכנית "משחק החתונה".
בנוסף, בשנת 2011 כתב טור אישי במוסף סוף השבוע של עיתון 'הארץ' ובשנת 2013 כתב טור שבועי באתר mako. החל מיולי 2014 כותב אביעד טור במגזין 'ליברל'.

תוכנית הבוקר עם אביעד קיסוס וטל ברמן משודרת בכל בוקר בין השעות 07:00-09:30. התכנית משודרת בסינדיקציה ברדיו קול רגע (גליל ועמקים).
בתוכניתם של השניים משודרות פינות קבועות, כמו:  פינת 'אנטי סוציאלית' ו-'show me the caspi' עם מיכל כספי; 'דבר המפרסם' עם גולן נוחיאן; 'עולם האישה'- פינת הספורט עם אילאיל נדב; 'מועדון ארוחת הבוקר'- עם לימור לניאדו תירוש; 'השאלוני'- עם ערגה שילוני; 'האישה הטובה'- עם חגית גינזבורג; ו-'טריווית רכילות' עם ליאורה גולדנברג שטרן.

חזרה לבלוג  >>

 
eco99fm Radio Music רדיו מוזיקה
רח' גלגלי הפלדה 11, הרצליה
טלפון: 09-9513513
פקס: 09-9513555
ת.ד. 12066 הרצליה, 46722
radio@eco99.fm
https://www.facebook.com/eco99fm/ https://www.youtube.com/user/eco99fm https://instagram.com/eco99fm/ http://sport1.maariv.co.il/ https://www.maariv.co.il/
 
 
app store google play
CYBERSERVE