תכניות eco99fm / שידורי הרדיו / עורכים / אלבומים מומלצים / רדיו ירוק / המגרש הביתי / אודות / צור קשר
 
 
תוכניות מלאות קודמות +
קטעים נבחרים
עוד קטעים +

כרטיסים להופעות

 

רדיו ירוק

 

סבבה - תכנית רדיו לילדים

 

9 חודשים - תכנית רדיו בנושאי פריון, הריון ולידה

 

ארכיון תכניות - רדיו eco99fm

מפרידים וממחזרים למען עולם טוב יותר

כיצד נצליח לשנות את אורח החיים ולאמץ הרגלים חדשים התומכים במיחזור?

כיום כל אחת ואחד מאתנו יכולים לעשות שינוי קטן למען סביבה בריאה וטובה יותר: שינויים קטנים בבית, במקום העבודה ובסביבת המגורים הקרובה ישמרו על איכות סביבה נקייה ובריאה יותר!
המודעות הציבורית לסביבה בריאה ונקייה יותר הולכת ומתעצמת.  המיחזור הסביבתי מהווה חלק מהותי ובלתי נפרד מהמציאות היום יומית של אזרחים רבים, וניתן להבחין בפחים הצבעוניים המוצבים במתקני האשפה בבניינים וברחבי הערים השונות, במסעות פרסום באמצעי המדיה השונים, ובפעילויות חינוכיות וחיזוק מודעות בבתי ספר, בגנים, בקהילה ועוד.

המיחזור מתחיל בחינוך
חינוך מגיל צעיר והגברת המודעות לחשיבות השמירה על איכות הסביבה בקרב הדור הצעיר יובילו הקניית ערכים חיוביים כלפי הסביבה וכמובן לידע רב ורגישות יתר למפגעי סביבה.
כבר כיום, במשפחות רבות בישראל, מעירים בני הבית הצעירים להוריהם, כי יש להפריד פסולת, למחזק בקבוקי פלסטיק ולנהוג בחסכון בכל הקשור למשאבים כמו מים, חשמל ואנרגיה.

כיצד ניתן לחזק את המודעות למיחזור?  
כדי להשריש ולחזק את המודעות לתחום בבית, אפשר לרכוש פחי איסוף אשפה על פי קטגוריות, המיועדים למיחזור (כמו למשל פח כחול לאיסוף מוצרי נייר, פח כתום לאריזות, פח חום לפסולת רטובה ופח ירוק לפסולת יבשה).
למשפחות היצירתיות אנו ממליצים להשתמש בגרוטאות או ברבהיטים ישנים, וליצרו מהם יצירות שונות, יחד עם הילדים, כמובן.
את הקניות מהסופר או מהמכולת השכונתית יש לשים בשקית בד רב פעמית, ובכלל- לנסות ולהמנע משימוש בפלסטיק; להקפיד על חסכון במשאבים השונים כמו מים, חשמל ודלק ברכב המשפחתי. ואם אתם עומדים לקראת שיפוץ הבית, התייעצו עם הקבלן והשתמשו בחומרים ידידותיים לסביבה.
זכרו- חלק ניכר מהפסולת בישראל מועבר להטמנה באדמה, מה שעושי לרשום למפגעים סביבתיים רבים ולבזבוז משאבי קרקע יקרים וכמובן- פוגע בנוף. בפעולת המיחזור טמון המפתח לסביבה נקייה ובריאה יותר אשר מאפשרת לנו להגן על הסביבה ומקורות המחיה שלנו.

eco99fm הינה תחנת הרדיו הראשונה והיחידה בישראל המקדישה את כלל שידוריה לנושא איכות הסביבה.
התחנה מקדמת מדי יום טיפים ירוקים המעניקים לנו מידע אודות איכות הסביבה והדרכים לשמור עליה. תוכלו להאזין ולהתעדכן מדי יום במבזקי החדשות הירוקות המשודרות בשעות הבוקר והערב. האזנה נעימה!

חזרה לבלוג  >>

 
eco99fm Radio Music רדיו מוזיקה
רח' גלגלי הפלדה 11, הרצליה
טלפון: 09-9513513
פקס: 09-9513555
ת.ד. 12066 הרצליה, 46722
radio@eco99.fm
https://www.facebook.com/eco99fm/ https://www.youtube.com/user/eco99fm https://instagram.com/eco99fm/ http://sport1.maariv.co.il/ https://www.maariv.co.il/
 
 
app store google play
CYBERSERVE