תכניות eco99fm / שידורי הרדיו / עורכים / אלבומים מומלצים / רדיו ירוק / המגרש הביתי / אודות / צור קשר
 
 
תוכניות מלאות קודמות +
קטעים נבחרים
עוד קטעים +

כרטיסים להופעות

 

רדיו ירוק

 

סבבה - תכנית רדיו לילדים

 

9 חודשים - תכנית רדיו בנושאי פריון, הריון ולידה

 

ארכיון תכניות - רדיו eco99fm

יתרונות התרפיה במוזיקה לטיפול בגוף ובנפש האדם

המוזיקה יכולה לחולל פלאים ולא בכדי מיוחסים לה כל כך הרבה מאפיינים חיוביים. המוזיקה משמשת כיום לטיפול בבעלי צרכים מיוחדים וביניהם אוטיסטים וילדים בעלי התפתחות איטית, נכויות שונות, קשיים רגשיים ועוד, וגם בני נוער ומבוגרים.
השימושים הבולטים ביותר להשפעתה של המוזיקה במקרים המשמעותיים ביותר קשורים לטיפול ולתרפיה. המוזיקה משמשת לטיפול באמצעות כלי נגינה למיניהם, בסדנאות המוזיקה, בחיבור לטבע ועוד. היתרונות של תרפיה באמצעות מוזיקה הינם רבים: למעשה, נעשה שימוש בשפה רגשית ובינלאומית המסוגלת לחולל שינויים מרשימים, על מנת לטפל בבעיה משמעותית בחייו של המטופל. המוזיקה יכולה לסייע בשינוי דפוסי התנהגות וחשיבה, הרגשה ודפוסי חיים שונים.

התגברות על מחלות באמצעות המוזיקה
מחקרים שונים בתחום המוזיקה מגלים כי האזנה לשירים של רדיו אונליין יכולה לסייע משמעותית בהתמודדות עם מצבים טראומתיים ובהחלמה ממחלות ומקשיים רגשיים. מוזיקה המושמעת לחולים מסייעת רבות בהתגברות על המחלה. גם רדיו בשידור חי יכול לסייע ליצירת רוגע ותחושת שלווה, לאיזון בחיים ולהנאה מוגברת מהם. האזנה לרדיו הינה בין הכלים המשמעותיים ביותר המעניקים לחיים את היופי הייחודי ואת הטעם האמיתי שלהם.
אקו 99 מעניקה חוויה של האזנה ממושכת ורציפה למוזיקה איכותית מכל קצוות הקשת. האזנה לרדיו אונליין כגון אקו 99 הופכת את המוזיקה לתרפיה בהתאמה אישית.  Eco chill out הינו ערוץ מוזיקלי ייחודי המותאם להנאת המאזינים ומסייע ליצירת תחושת שלווה טבעית. באמצעות eco chill out ניתן להגיע לרגיעה ממושכת למשך שעות ארוכות. 
כיום ניתן להאזין למוזיקה מרגיעה גם באמצעות האינטרנט וליהנות משלל תחנות רדיו המותאמות לצרכים הייחודיים של המאזינים. שירים מרגיעים ומעשירים ההופכים את החוויה היומיומית למענגת ומלטפת. רדיו אונליין הוא הפתרון האידיאלי לחובבי המוזיקה המרגיעה ולמחפשים אחר תרפיה מוזיקלית במהלך היום. הודות לרצועה המיוחדת של אקו 99 תוכלו ליהנות ממוזיקה מרגיעה עד הבית.
האזינו לאקו 99 בכל יום ומכל מקום,  אתם מוזמנים להתעדכן ולהאזין ל- eco chill out שירים שכייף להירגע איתם במהלך כל היום.

חזרה לבלוג  >>

 
eco99fm Radio Music רדיו מוזיקה
רח' גלגלי הפלדה 11, הרצליה
טלפון: 09-9513513
פקס: 09-9513555
ת.ד. 12066 הרצליה, 46722
radio@eco99.fm
https://www.facebook.com/eco99fm/ https://www.youtube.com/user/eco99fm https://instagram.com/eco99fm/ http://sport1.maariv.co.il/ https://www.maariv.co.il/
 
 
app store google play
CYBERSERVE