תכניות eco99fm / שידורי הרדיו / עורכים / אלבומים מומלצים / רדיו ירוק / המגרש הביתי / אודות / צור קשר
 
 
תוכניות מלאות קודמות +
קטעים נבחרים
עוד קטעים +

כרטיסים להופעות

 

רדיו ירוק

 

סבבה - תכנית רדיו לילדים

 

9 חודשים - תכנית רדיו בנושאי פריון, הריון ולידה

 

ארכיון תכניות - רדיו eco99fm

יום הסביבה הבינלאומי

כולנו רוצים לחיות בסביבה נקייה ובריאה, אך האם אנו עושים באמת משהו כדי ליצור שינוי? מודעות? 

ב – 5 ביוני בכל רחבי העולם יציינו את יום איכות הסביבה הבינלאומי. כמדי שנה (החל משנת 1972) מקדם את יום איכות הסביבה הבינלאומי גוף שנקרא UNEP, שהינו גוף משנה של האו"ם אשר מטרתו להגביר את מודעות הציבור הרחב לענייני איכות הסביבה ושמירתה על ידי שינויים בתרבות הצריכה ועידוד פעילות חברתית סביבתית בקרב הציבור להגברת המודעות לשמירה על סביבה נקייה.
במסגרת יום איכות הסביבה העולמי, הקהילה הבינלאומית מבצעת פעילויות רבות סביבתיות ברחבי העולם כולו במטרה להעלות את הנושא למודעות בקרב הציבור בדרכים שונות. המטרה העיקרית לפעילות היא –לעורר את חשיבות הטיפול בנושאים סביבתיים. בין היתר הם פועלים למציאת פתרונות אשר יאפשרו לבני האדם לשפר את איכות חייהם, וזאת מבלי לפגוע במשאבי הטבע ובאוצרות שהטבע נתן לנו.

גם אתם יכולים לתרום מעצמכם ולסייע לאיכות הסביבה!
שינויים מתחילים בקטן, כל אחד ואחת מכם יכולים לסייע רבות בשמירה על איכות הסביבה. הכל מתחיל משינוי אורח חיים ושינוי תפיסה. אז מה ניתן לעשות? דבר ראשון הקפידו יותר מתמיד על מיחזור, רכשו פחים נפרדים לביתכם והרגילו את בני הבית להפריד בין בקבוקים, ניירות, סוללות ומוצרים שניתנים למיחזור.
חיסכון במים ואנרגיה הם חלק בלתי נפרד מפעולות היום יום. רכשו מוצרים ירוקים הידועים כחסכוניים באנרגיה, כבו את האור בחדר שאינו בשימוש, עשו לכם יום בו תאכלו מאכלים צמחוניים, הפחיתו את השימוש בחומרים המזהמים את הסביבה ועוד. ישנן פעילויות רבות המיועדות לשמירה על איכות הסביבה שיכולות להועיל לכם לשמירה על סביבה בריאה ונקיה יותר - אז קדימה לעבודה!
גם אתם מוזמנים ביום שכזה ליטול יוזמה אישית, להצטרף ולצרף את כל החברים סביבכם למאמץ הקולקטיבי לשמירה על איכות הסביבה. תוכלו לארגן מבצע ניקיון בשכונה, לשתול צמחיה, לנטוע עץ, למחזר ולבצע כל פעולה ושינוי שיסייעו לנו לשמור יחד –על הסביבה שלנו נקייה יותר וירוקה יותר, והכי חשוב  - בריאה יותר!

אתם מוזמנים להאזין לנו יום יום ל- "eco Life" עם מיכל כספי- מגזין הסביבה היומי של eco99fm. בכל צהריים ב- 12:00 ולהתעדכן בכל מה שחדש בעולם הסביבה.

חזרה לבלוג  >>

 
eco99fm Radio Music רדיו מוזיקה
רח' גלגלי הפלדה 11, הרצליה
טלפון: 09-9513513
פקס: 09-9513555
ת.ד. 12066 הרצליה, 46722
radio@eco99.fm
https://www.facebook.com/eco99fm/ https://www.youtube.com/user/eco99fm https://instagram.com/eco99fm/ http://sport1.maariv.co.il/ https://www.maariv.co.il/
 
 
app store google play
CYBERSERVE