תכניות eco99fm / שידורי הרדיו / עורכים / אלבומים מומלצים / רדיו ירוק / המגרש הביתי / אודות / צור קשר
 
 
תוכניות מלאות קודמות +
קטעים נבחרים
עוד קטעים +

כרטיסים להופעות

 

רדיו ירוק

 

סבבה - תכנית רדיו לילדים

 

9 חודשים - תכנית רדיו בנושאי פריון, הריון ולידה

 

ארכיון תכניות - רדיו eco99fm

השירים הגדולים של שנות ה- 90

מבחינה מוזיקלית שנות התשעים היו עשור של מפנה משמעותי בתודעה הישראלית המוזיקלית וכן בתודעה העולמית. אין ספק כי שירים שהפכו להצלחות בינלאומיות ונזכרים כקלאסיקה משמעותית הם שירים שחוללו שינוי תודעתי של ממש. נדמה כי שנות התשעים היו השנים האחרונות של הרוק התמים, הקצבי והאיכותי. לאחר שנות התשעים השתלטה על הרחבה מוזיקת הטראנס ושינתה את פני הדור.
אקסל רוז וגאנז אנד רוזס, נירוונה ואחרות – כל אלו מהוות להקות שהיו חלק מההתפתחות של הנוער הישראלי. באמצעות רדיו אונליין של eco  99 אפשר לגלות את היופי של שנות ה- 90 ולצלול אל תוך שנים קסומות שלא יחזרו. "Closing Time" של Semisonic הינו בין השירים המוכרים יותר והזכורים לטובה מהעשור. גו גו דולס עם IRIS, ג'ואן אוסבורן עם "one of us" ושירים מרגשים אחרים מהווים את הרקע להתפתחותם הרוחנית של בני נוער רבים. בתחנת אקו 99 אפשר לשמוע את השירים המרגשים ביותר של התקופה.
להקות רבות של שנות ה-90 אף לא הוציאו יותר משיר מצליח אחד ונעלמו. שירים אלו הדהדו בעולם כולו והותירו חלל של צמא לעוד. "Breakfast At Tiffany's" של Deep Blue Something ו- "Mmm Mmm Mmm Mmm" של Crash Test Dummies היו שירים שפתחו את הלב, הותירו אותו פתוח ואז נעלמו. וזאת במיוחד לאור העובדה שב- MTV לא הפסיקו לשדר את השירים הללו. אוהבי הז'אנר יכולים ליהנות משירים אלו גם כיום באמצעות רדיו און ליין.
ההתפתחות של שנות ה-90 לא כללה רוק בלבד. בפן הפופי התרחשו כמה תופעות טבע שלא יישכחו למשך שנים רבות. מקרנה, למשל, הינה בין הדוגמאות לשיר פופי במיוחד שייזכר למשך שנים רבות והיה כל כך מוצלח שהצליח להמאיס את עצמו אפילו על החובבים הגדולים ביותר של המוזיקה.
בהיבט הטראנסי, שנות ה-90 היו ההתפתחות הגדולה של המוזיקה. בשנות ה-90 הגיעו גם לארץ המתקלטים הגדולים ביותר ונולדו כאן דורות חדשים של חובבי מוזיקה שכבר לא הסתפקו בכלי נגינה לייב ולא מצאו טעם בשירים לא מסומפלים. זה התחיל באירועי מחתרת והפך להיות מסיבות מיינסטריים שאי אפשר להתעלם מהן. גם היום אפשר ליהנות מהטראנס של שנות ה-90 באמצעות רדיו באינטרנט.

האזינו לאקו 99 בכל יום ומכל מקום... אתם מוזמנים להקשיב למגוון הסטים השונים מכל התקופות והזמנים!חזרה לבלוג  >>

 
eco99fm Radio Music רדיו מוזיקה
רח' גלגלי הפלדה 11, הרצליה
טלפון: 09-9513513
פקס: 09-9513555
ת.ד. 12066 הרצליה, 46722
radio@eco99.fm
https://www.facebook.com/eco99fm/ https://www.youtube.com/user/eco99fm https://instagram.com/eco99fm/ http://sport1.maariv.co.il/ https://www.maariv.co.il/
 
 
app store google play
CYBERSERVE