תכניות eco99fm / שידורי הרדיו / עורכים / אלבומים מומלצים / רדיו ירוק / המגרש הביתי / אודות / צור קשר
 
 
תוכניות מלאות קודמות +
קטעים נבחרים
עוד קטעים +

כרטיסים להופעות

 

רדיו ירוק

 

סבבה - תכנית רדיו לילדים

 

9 חודשים - תכנית רדיו בנושאי פריון, הריון ולידה

 

ארכיון תכניות - רדיו eco99fm

האם טעמכם המוזיקלי מעיד על אופייכם ואישיותכם?

עולם המוזיקה מונה כמות רבה של סגנונות שונים ומגוונים.
אנשים רבים אהבו בילדותם סגנון מסוים של מוזיקה, אך ככל שעברו השנים והתבגרו, השתנה טעמם המוזיקלי , לעיתים באופן קיצוני, שהרי כמעט כל אחד, בתקופת גיל ההתבגרות, העריץ עד כדי סגירה לזמר, זמרת, להקה או הרכב מזויקלי כלשהו, מהארץ או מהעולם. ההערצה, כמו כל משובת נעורים, עם הזמן חולפת, אך על אף שנוקפות השנים ואנו מתבגרים, עדיין נשמרת פינה חמה בלב לאותה דמות נערצת מתקופה מוקדמת.
התזה על פיה אדם נבחן לפי סוג המוזיקה החביב עליו, עוררה לא מעט דיונים ומחקרים אשר נערכו בנושא, וניסו למצוא קשר בין מוזיקה אהובה, ועד כמה מעידה על אופיו של אדם מסוים.
פסיכולוג בשם ג'ייסון רנטפרו, ערך מחקר בשנת 2003 בו הוא ביקש מנבדקים לגבש דעה על אנשים שלא הכירו אחד את השני על סמך המוזיקה שהם אהבו. מתוצאות המחקר עלה כי אנשים שונים וזרים בעלי יכולת להעריך את אופיים של אחרים באופן מדויק, וזאת בהתבסס על סגנון המוזיקה החביב על האדם הזר.
עוד גילה המחקר, כי אנשים מוחצנים נטו יותר להחזיק רשימות שירים שכללו מגוון רב של זמרים, בעוד אנשים שהיו מופנמים יותר האזינו למוזיקה אינסטרומנטלית.
אם כך, למוזיקה יש השפעה גדולה על אופי האדם, ועצם העובדה שמוזיקה זוכה לפופולאריות רבה- בתכניות טלוויזיה, הופעות חיות, קונצרטים ומופעי מחווה שונים- רק מחזקת העובדה כי יש השפעה ישירה על מצב הרוח ואופי האדם, בכל מקום בעולם.
בנימה זו, אנחנו מזמינים אתכם להמשיך ולהנות מהמוזיקה המעולה שלנו, אם באמצעות האזנה לתדר ה- FM, או כאן, באתר. האזנה נעימה.

חזרה לבלוג  >>

 
eco99fm Radio Music רדיו מוזיקה
רח' גלגלי הפלדה 11, הרצליה
טלפון: 09-9513513
פקס: 09-9513555
ת.ד. 12066 הרצליה, 46722
radio@eco99.fm
https://www.facebook.com/eco99fm/ https://www.youtube.com/user/eco99fm https://instagram.com/eco99fm/ http://sport1.maariv.co.il/ https://www.maariv.co.il/
 
 
app store google play
CYBERSERVE